Przerwa w pracy

Z powodu spraw rodzinnych, w dniach od 7 do 11 listopada 2019 pracownia będzie nieczynna. Za utrudnienia serdecznie przepraszam i zapraszam od 12 listopada.

Śmierć Taty :(

Z powodu śmierci Taty, pracownia haftu jest czasowo nieczynna.

Za utrudnienia serdecznie przepraszam.

Prezent dla Młodej Pary

Jakiś czas temu zostałem poproszony o przygotowanie haftu na prezent dla Nowożeńców. Prezent nietypowy, bo dwie bluzy z haftem. Haft z przesłaniem nawiązującym do „Opowieści z Narnii”. Długo się zbierałem do zrobienia projektu haftu, i nie byłem pewien efektu jaki osiągnę. Trochę pracy nad tym było, ale efekt końcowy po wykonaniu próbnego haftu bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. To jest zdjęcie próbnego haftu.

haft aslan 01

Muszę przyznać że samemu bardzo mi się podoba. Do tego stopnia, że dla siebie też wyhaftowałem dwie koszulki. Próbny haft ma rozmiar 230 x 220 mm. Finalny haft został zmniejszony do rozmiaru 200 x 190 mm, oraz napisy zostały wykonane innym kolorem.

Haft Aslan 03

Bluza prezentuje się tak:

Bluza Aslan 05

Mam nadzieję że Nowożeńcom prezent sprawił radość. Może kiedyś się tego dowiem…

Ps. Wzór jest na tyle ładny że udostępnię go w moim sklepie. Może komuś się spodoba i również zechce mieć taką koszulkę, lub bluzę.

Urlop…

Zaczynają się wakacje, dzieci i młodzież będą odpoczywać. To dobry czas by zrobić trochę przerwy w haftowaniu waszych ulubionych koszulek, bluz i polarów.

Informuję że, w dniach od 8 do 16 lipca 2019 r. pracownia będzie nieczynna z powodu urlopu. Nadchodzi czas odpoczynku…

24 maja 2019

Tego dnia, czyli 24 maja pracownia będzie nieczynna.

Za utrudnienia wszystkich Klientów serdecznie przepraszam, i jednocześnie zapraszam w poniedziałek 27 maja.

Koszulka dla przyjaciela

Na czarnej bawełnianej koszulce został wykonany haft. Za wzór do zaprojektowania haftu, posłużyło zdjęcie kratki z ulicy. Dodano napisy i tak powstał specyficzny prezent dla przyjaciela z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego. Zdjęcie haftu z bliska jest dostępne w galerii.

Jeśli masz, a z pewnością masz bliską Ci osobę, możesz również obdarować ją wyjątkowym prezentem, wykonanym tylko dla tej osoby. Wystarczy wysłać e-mailem grafikę oraz zamówić odzież, a ja zaprojektuję i wykonam haft.

Koszulka z haftem dla przyjaciela

Nowe zdjęcia w galerii

Nasza galeria wzbogaciła się o kolejne zdjęcia wykonanych haftów. Jest to Godło Polski z lat 1919- 1927. Haft został zrealizowany na zamówienie grupy rekonstrukcji historycznej. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Blog o hafciarstwie

Pracuję nad nową stroną. Nie wszystko jeszcze działa, bo testuję nowe pomysły, uczę się, wymyślam co zrobić by było lepiej, ładniej i wygodniej. Mam jednak nadzieję że to co już jest zrobione, wygląda dobrze i będzie zachętą do odwiedzenia i zapoznania się z moimi realizacjami.

Proszę o cierpliwość…